CENNIK PODSTAWOWY

Wejście ulgowe obowiązuje dla dzieci od 12 roku życia i studentów za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej oraz członków KW zrzeszonych w PZA.
Bilet dziecięcy obowiązuje tylko dla dzieci do 12 roku życia, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.
Bilet rodzinny upoważnia do jednorazowego wejścia na ścianę dwie osoby dorosłe wraz z jednym lub więcej dzieci.

Wejście w charakterze asekuranta to opłata dla osób niewspinających się ale asekurujących i przebywających na hali wspinaczkowej. Opłata nie dotyczy osób płacących za szkolenie z zasad asekuracji.
Szkolenie z zasad asekuracji odbywa się z założenia co godzinę (pierwsze szkolenie od godz.17) – w zależności od dostępności Instruktora.
Powtórne szkolenie dotyczy tylko osób, które były już szkolone wcześniej na Chwyciarni Arena Gliwice.

Każde wejście jest nielimitowane czasowo.
W cenie biletu oferujemy szafki na kluczyk oraz szatnie z prysznicem. Opłata za zgubienie kluczyka wynosi 30zł. Kaucja za kluczyk do szatni wynosi 10zł. Ze względu na odbywające się inne wydarzenie w Małej Arenie, prosimy o zabieranie swoich rzeczy z szatni po zakończeniu wspinania. Pozostawione rzeczy będą usuwane.

Akceptujemy karty płatnicze.
Dostępne benefity: MultiSport (tylko w wersji Plus), OK System.

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU

WEJŚCIA ZORGANIZOWANE

Prowadzenie zajęć sekcji zewnętrznych i przyprowadzania grup zorganizowanych wymaga wcześniejszego (min. 1 tydz.) zgłoszenia na recepcji lub drogą elektroniczną u koordynatora. Minimalna ilość osób w sekcji zewnętrznej wynosi 4 osoby.

Szczegółowe informacje dostępne podczas zapisów pod adresem: biuro@chwyciarnia.pl

KARNETY

Karnety 4 i 8 wejśćimienne i ważne dwa miesiące od daty zakupu. 
Karnet No Limit jest imienny i upoważnia do nieograniczonej ilości wejść na obiekt w wykupionym okresie czasu.
Karnet Rodzinny 2+1 upoważnia do wejścia na ścianę dwie osoby dorosłe wraz jednym dzieckiem do 12 roku życia, a Karnet Rodzinny 2+2 dwie osoby dorosłe z dwójką dzieci do 12 roku życia (każde kolejne dziecko wchodzi za darmo. Wiek dziecka należy potwierdzić za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej). Karnety rodzinneimienne, ważne 3 miesiące od daty zakupu i upoważniają do określonej ilości wejść zależnie od wykupionego wariantu.